• Time : ۲۰:۲۵:۰
  • Date :
     ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ 
  • News Code : ۲۰۲۹۵۱
دکتر علیرضا زمانی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی:
بی گمان خدمات بی نظیر حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگ های زرّینی از تاریخ این مرزو بوم را به خود اختصاص داده است كه برای همیشه در حافظه ملت های منطقه به یادگار خواهد ماند
دکتر علیرضا زمانی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی: بی گمان خدمات بی نظیر حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگ های زرّینی از تاریخ این مرزو بوم را به خود اختصاص داده است که برای همیشه در حافظه ملت های منطقه به یادگار خواهد ماند.

دکتر علیرضا زمانی فرمانده مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی در پیامی
خدمات بی نظیر حاج قاسم سلیمانی و یارانش را برگ های زرّینی از تاریخ این مرزو بوم دانست که برای همیشه در حافظه ملت های منطقه به یادگار خواهد ماند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، متن پیام فرمانده مرکز بسیج وزارت اقتصاد بدین شرح است:

باسمه تعالی
در آغاز، درود نثار شهدای انقلاب اسلامی از ابتدای نهضت بیداری امام ( ره) تا شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس،  شهدای افتخار آفرین در زمینه های علمی و هسته ای بالاخص شهید اخیر محسن فخری زاده و شهدای مدافعین حرم و حریم آل اللّه که با نثار خون سرخ خود نهال اسلام و جمهوری اسلامی را آبیاری نمودند و با صبر و مقاومت ستودنی خویش دشمن زبون و ددمنش را به خاک مذلّت نشاندند . 
 درود بر روح پاک فخر شهدای ایران اسلامی ، سردار رشید ، مالک اشتر ولی، حاج قاسم سلیمانی که تمامی عمر با برکت خویش را در راه جهاد فی سبیل الله و مقاومت اسلامی مصروف داشت و آخر الامر نیز در این راه پر افتخار جان شریفش را در طبق اخلاص نهاد و به دیدار معبود شتافت ، چرا که منتهی آمال عارفان و مجاهدان دیدار با حضرت حق ( جلّ علی ) می باشد . 
همچنین درود و سلام بر برادر ، یار و همراه شهیدش ابو مهدی المهندس . 
به راستی  سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  در مکتب نورانی حضرت روح اللّه پرورش یافت و پرچم عزّت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای ( ادام الله ظلّه العالی ) در ورای مرزهای ایران اسلامی به اهتزاز در آورده و از یکسو  نام و نشانش این چنین برای ملّت های ستمدیده ، بویژه مردم مظلوم عراق و سوریه یادآور امنیت و آرامش و از سویی دیگر موجب رعب و وحشت قدرت های پوشالی مستکبر و ایادی آنان گردید . 
نام و یاد حاج قاسم برای ملّت قهرمان ایران یادآور رشادت های اسطوره های کهن این مرزو بوم در طول تاریخ بوده که ای بسا در گذر چند قرن هم شاید نتوان یکی چون او را یافت . 
حاج قاسم سلیمانی نماد شجاعت ، اخلاص ، ایمان ، درایت و در یک کلام فرمانده ای پر افتخار برای همیشه تاریخ است . مبارزات تحسین برانگیز او و یاران مخلصش با گروه های تروریستی همچون داعش و النصره که با حمایت های مادی و تبلیغات رسانه ای غرب و صهیونیست قدرت دهشتناکی در ممالک اسلامی چون عراق و سوریه به دست آورده و موجب گسترش جو ترس و ناامنی با توسل به جنایات هولناک  درسراسر خاورمیانه شده بودند  ،  اوج هنر نمایی  این سردار شجاع اسلام بود که پس از سالها مبارزه و جهاد امنیت و آرامش را به ملّت های مظلوم خاورمیانه بازگردانید . بی شک خدمات بی نظیر حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگ های زرّینی از تاریخ این مرزو بوم را به خود اختصاص داده است که برای همیشه در حافظه ملت های منطقه به یادگار خواهد ماند . 
تشییع بی نظیر پیکر پاک آن سردار رشید که با حضور میلیون ها ایرانی در سراسر کشور رقم خورد  ، صحنه ای غرور آفرین و به یاد ماندنی از غیرت و روحیه شهادت طلبی مردم انقلابی ما را در انظار جهانیان به نمایش گذاشت و ضعف و زبونی دولت های متخاصم را بر همگان آشکارتر ساخت . 
سردار حاج قاسم سلیمانی در دوره حیات مبارکش ضامن امنیت و آرامش ملت ها بود و شهادتش نیز دستمایه رسوایی دشمنان ددمنش گردید ، آنان که توان مقابله رو در رو با این فرمانده مقتدر و شجاع را نداشتند آخر الامر ناگزیر شدند برای حذف او به شیوه ای ناجوانمردانه عمل کنند .
غافل از این که خون سرخ این شهید والامقام  و همراهانش شجره طیبه اسلام و انقلاب را آبیاری کرد و در سایه سار آن صدها بلکه هزاران مشتاق رزم و جهاد فی سبیل اللّه پرورش خواهند یافت و مصداقی از خیر کثیری است که خداوند در قرآن کریم بشارت داده است : 
يا أيها الذین آمنوا ان تنصروالله ینصرکم و یثبّت اقدامکم (سوره محمّد /۷)
در پایان بار دیگر ضمن تقدیم خالصانه ترین درود و تحیّات به روح شهدای اسلام بویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی وظیفه خود می دانیم برای بزرگداشت یاد و خاطره آن شهید والامقام  با رعایت نکات بهداشتی از هیچ کوششی دریغ نورزیده ،  به نحو مناسبی  برنامه ریزی نماییم . 


علیرضا زمانی 
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت اموراقتصادی و دارایی

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

Tags

    5.7.13.0
    V5.7.13.0