• ساعت : ۱۴:۱:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
  • کد خبر : ۱۹۴۵۹۸
با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ و ارشد نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها و ادارات کشور؛
مراسم تكریم و معارفه مدیر عقیدتی و نظارت مركز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بسیج وزارت اقتصاد، این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیرحسین شاهانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ، سرهنگ پاسدار محسن عوضدخت ارشد نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها و ادارات کشور و علیرضا زمانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت متبوع و نیز اعضای شورای این مرکز برگزار شد.

بنا بر این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین امیرحسین شاهانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ طی سخنانی در این مراسم، مسئولیت پذیری و احساس وظیفه را از شروط اصلی پذیرش تعهد و خدمتگذاری در همه عرصه ها خواند و موفقیت چشمگیر جمهوری اسلامی برای مقابله با همه گیری بیماری کرونا در مقایسه با سایر کشور های مدعی را، نتیجه این امر و نیز حضور، تلاش و حرکت جهادگونه  نیروهای مردمی و به ویژه بسیج به عنوان نیرویی برآمده از بطن مردم ارزیابی کرد.

وی تصریح کرد: همین نشان میدهد که اگر در سایر عرصه ها نیز حضور مردم و توانایی ایشان در حرکات جهادی و بسیجی را جدی بگیریم، می توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم، کما اینکه شاهدیم، مقام معظم رهبری نیز بارها بر لزوم اعتماد به نیروهای مردمی و بویژه نسل جوان، تاکید کرده اند.

 حجت الاسلام شاهانی افزود: این از دستآود های هشت سال دفاع مقدس است که شاهد بودیم، تا زمانی که مردم به صحنه نیامدند، توفیقات چندانی نصیب کشور نشد.

این گزارش حاکی است، سرهنگ پاسدار محسن عوضدخت ارشد نمایندگی ولی فقیه در بسیج وزارتخانه ها و ادارات کشور نیز طی سخنانی در این مراسم، به تشریح عملکرد بسیج ادارات کشور در حوزه هایی چون  برگزاری نشست های سیاسی، نخبه پروری، تشکیل شبکه هادیان سیاسی، شناسایی نیروهای مجرب، بالفعل و توانمند در عرصه هدایتگری و پرورش و سازماندهی نیروهای علاقمند و ... پرداخت.

وی همچنین ضمن تقدیر از دستآورد های مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی طی سال 1398  برنامه های مورد انتظار بسیج ادارات کل کشور از این مرکز را در سال جدید تشریح کرد.

در این گزارش می خوانیم، علیرضا زمانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز طی سخنانی در این جلسه با اشاره تاکیدات چندین باره مقام معظم رهبری در خصوص مخاطرات و فرصت های نهفته در فضای مجازی بر ضرورت ورود قدرتمند و بهره گیری از این فضا برای خنثی سازی توطئه ها و مقابله با شبهات و دشمنی ها و طرح مباحث اعتقادی و تشریح برنامه ها، اقدامات و دستآورد های نظام جمهوری اسلامی بویژه در حوزه بسیج مستضعفین تاکید کرد.

وی همچنین ضمن تقدیر از حسن خلق، زحمات و تلاش بی شائبه رضا موسایی مدیر پیشین عقیدتی و سیاسی مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی،  حجت الاسلام احمدی، مدیر جدید این مرکز را فردی فرهیخته، تلاشگر و پر توان برای اداره این مجموعه معرفی کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0