• ساعت : ۹:۳۹:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ 
  • کد خبر : ۱۸۷۵۴۱
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه:
امام خامنه ای سران قوا با پشتوانه كارشناسی یك تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود.
مسئولان حفظ امنیت به وظایف خود عمل کنند.
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه بیان کردند سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود. مسئولان حفظ امنیت به وظایف خود عمل کنند. یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت میشوند یا به ضرر آن هاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است. ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از اینگونه تخریب ها و ناامنی ها حمایت کرده اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند.

 رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

 ♦️امام خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از اینگونه تخریب ها و ناامنی ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند اینگونه مسائل ناامنی را که می تواند بزرگترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود تشدید می‌کند هیچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمی‌زند مسئولان هر چه می توانند دقت و مراقبت کند تا مشکلات این طرح برای مردم هر چه ممکن است کم شود.

♦️رهبرمعظم انقلاب فرمودند: در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت می کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملاً لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند همه مسئولان مراقب باشند مسئولان حفظ امنیت هم به وظایف خود عمل کنند مردم که همیشه با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده‌اند این بار هم از افرادی که تخریب می کنند فاصله بگیرند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0