اخبار

1396/7/15 شنبه

استقبال کارکنان وزارت اقتصاد از نخستین برنامه دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع

نخستین برنامه دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارکنان این وزارتخانه با استقبال قابل توجهی مواجه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، مهدی قدمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با شادا گفت: در نخستین برنامه دیدار با کارکنان وزارتخانه بیش از ۶۰ نفر از همکاران به طور جداگانه و یا در خصوص برخی مشکلات عمومی تر در گروه های چند نفره حضور پیدا کردند .

 وی افزود: هدف از این برنامه تامین خواسته مقام عالی وزارت برای توجه بیشتر و دقیق تر به مسائل و مشکلات کارکنان وزارتخانه بوده و نتایج خوب و رضایت بخشی نیز از آن حاصل شد. 

 معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در ادامه گفت: این گونه دیدارهای بی واسطه میتواند زمینه همدلی میان مدیریت وزارتخانه و کارکنان را فراهم سازد  و نتیجه قابل توجهی در افزایش رضایت مندی و  بهره وری کارکنان داشته باشد.

 قدمی تاکید کرد: تلاش کردم همه مدیران مرتبط با مشکلات احتمالی بسته به موضوع در جلسه حضور پیدا کنند و بخش عمده ای از مشکلات را با سرعت حل کنیم.

 وی در پایان ابراز داشت: تلاش میکنیم این دیدارها به طور مستمر برگزار شود و  در دستور کار معاونت مربوطه در سایر زیر مجموعه های وزارتخانه نیز قرار گیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^