وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English

نماهنگ دفاع مقدس
آلبوم تصاوير
شرفشاهی تاکید کرد:محور برنامه های هفته دفاع مقدس انتقال فرهنگ ایستادگی و مقاومت به نسل جوان است

محمد شرفشاهی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس این وزارتخانه محوریت برنامه های هفته دفاع مقدس وزارت اقتصاد را انتقال فرهنگ ایستادگی و مقاومت به نسل جوان دانست.

اقتصادمقاومتی نیازمند فرهنگ بسیجی است

در آئین تجلیل از آزادگان سرافراز بانک تجارت بر تداوم فرهنگ پایداری و ایستادگی در مسیر حفظ استقلال و پیشرفت اقتصادی کشور تاکید شد.

شرفشاهی تاکید کرد؛نقش موثر دستگاههای وزارت اقتصاد در اشاعه امر به معروف و نهی از منکر

معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در اولین گردهمایی روسای شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: مجموعه دستگاههای زیرمجموعه وزارت اقتصاد که به دلیل کارکرد وظیفه ای، بطور مرتبط و رودررو با مردم در ارتباط هستند، نقش موثری در اشاعه امربه معروف و نهی از منکر ایفا می کنند.

سازمان بسیج ادارات برگزار می کند: اولین مرحله مسابقات بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)


مهدی هاشمیان معاون وزارتخانه ها و سازمان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت امور اقتصادی و دارایی الگویی برای سایروزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی است

مهدی هاشمیان معاون وزارتخانه ها و سازمان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت متبوع عملکرد این شورا را طی سال 1394 موفق ارزیابی کرد و از معرفی این الگوی عملکردی به سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی خبر داد.

طی حکمی از سوی مسئول سازمان بسیج اصناف کشورجانشین فرمانده مرکز بسیج وزارت اقتصاد منصوب شد

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور، علیرضا زمانی را به سمت جانشین فرمانده مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی در امور تخصصی منصوب کرد.

بیمه آسیا زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) را بیمه کرد

زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) تحت پوشش بیمه های عمر، حوادث و مسوولیت قرار دارند.

بيشتر
اطلاعیه

پايگاه مركزي بسيج (واحد خواهران) از كليه خواهران گرامي همكار در ستاد وزارت متبوع دعوت بعمل مي آورد در همايشي كه تحت عنوان «تحكيم خانواده» با سخنراني جناب آقاي دكتر رزاقي از اساتيد دانشگاه در روز سه شنبه مورخ 3/11/91 در سالن شهيد مدرس ، ساعت 13 برگزار مي شود، حضور به هم رسانند.

 

شايان ذكر است ، گواهينامه آموزشي نيز به شركت كنندگان  در همايش داده خواهد شد.

مقالات
اعمال روز

ذکر روز دوشنبه: یا قاضی الحاجات (100 مرتبه) 

 نماز روز دوشنبه

نماز روز دوشنبه حضرت امام حسن عسکری‏ علیه السلام فرمود که هر که روز دوشنبه ده رکعت نماز بجاآورد بخواند در هر ... 

 دعای روز دوشنبه

دعای روز دوشنبه ‏ اَلْحَمْدُ للَّهِ‏ِ الَّذی‏ لَمْ یُشْهِدْ اَحَداً حینَ فَطَرَ السَّمواتِ وَ الْاَرْضَ ...